Paňovský dogtreking - 10, 25, 50, 80 km

11. jún 2011. Výsledky, foto, reportáž tu.\"\"

 

Chystaný dogtreking - 10, 20, 40, 80 km

Jún 2011. Pozrite si info a foto krajiny.\"\"

 

Relaxačný paňovský dogtreking

2.10.2010 - Perfektná partia trekerov. Krásne prostredie. Balzamček na dušu. Info a výsledky tu.\"\"

 

Strelený“ paňovský dogtreking

29.6.2010

29.júna o 7.30 sa mobil zbláznil. V priebehu štvrť hodiny volalo 15 ľudí a všetci niečo v tom\"\" zmysle: „Ahoj Dani, bude dogkrek? Je hrozná búrka.“ Tú búrku nad Košicami som videla i ja z Paňoviec. U nás pršalo, ale nie tak hrozne, ako v Košiciach. Blesky, tresky a na jazere vraj prietrž mračien. Pokračovanie tu.Osud

Nikdy v živote nemal psa. A vždy po nejakom túžil. Do osemnástky nedovolili rodičia, počas štúdií škola, po svadbe manželka, na dôchodku malý dôchodok. A teraz sa vracal z svojej záhradky v osade za mestom. Na cestičke vydupanej záhradkármi sedelo to malé okaté trasúce sa čudo. Taký netopierik. Keď ho zbadalo, rozkrútilo celým  zadočkom a šmatľavo sa rozcapkalo k nemu. Zastal, dvihol obočie a zasmial sa. Neváhal ani sekundu. Strčil trasľavé telíčko pod vlnený sveter a rozmýšľal nad tým, že bude musieť viacej cvičiť a zdravšie sa stravovať. Typoval, že ten malý tvor prežije takých 15 rokov a je na ňom, na starkom, aby mu zabezpečil stály domov bez ďalšej straty pána.

Text: DT

 


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Opíšte text z obrázku: *
captcha Nový obrázok

Upozornenie. Správca webu si vyhradzuje právo zmazať vulgárne alebo také príspevky, ktoré by poškodzovali záujmy správcu webu.

NDZjNTI5