Paňovský dogtreking - 10, 25, 50, 80 km

Výsledky, foto, reportáž tu.

 

Chystaný dogtreking - 10, 20, 40, 80 km

Pozrite si info a foto krajiny.

 

Relaxačný paňovský dogtreking

Perfektná partia trekerov. Krásne prostredie. Balzamček na dušu. Info a výsledky tu.

 

Strelený“ paňovský dogtreking

29.6.2010

29.júna o 7.30 sa mobil zbláznil. V priebehu štvrť hodiny volalo 15 ľudí a všetci niečo v tom zmysle: „Ahoj Dani, bude dogkrek? Je hrozná búrka.“ Tú búrku nad Košicami som videla i ja z Paňoviec. U nás pršalo, ale nie tak hrozne, ako v Košiciach. Blesky, tresky a na jazere vraj prietrž mračien. Pokračovanie tu.1.kolo Ligy Obedience SR - Nitra

Džindžerka (Wesy Ja-He) - víťazka triedy OB2  Cool.

29.4.2012 - Malý Lapáš (Nitra)

(fotogaléria)

Po preteku sme si dali týždeň túrovo-relaxačného voľna. Džinka je zlatíčko. Asi aj vie, ako potešila mňa aj môjho šesťročného synka Danka (ktorý si mimochodom užíval krásny deň plný chlapčenských hier a preliezaním prekážok :) .

V sobotu bolo veľmi teplo - 31 stupňov. Niektorým psom náhla vysoká teplota nerobila dobre. Džinka obstála. V siedmich disciplínach získala známku výborná (Odloženie v sede v skupine, Chôdza pri nohe,  Vyslanie do štvorca s privolaním, Pachové rozlišovanie a aportovanie, Ovládateľnosť na diaľku, Skok cez prekážku a aportovanie kovového predmetu, Celkový dojem). Privolanie s odložením do stoja, Stoj a sadni počas chôdze - veľmi dobré. Nevyšiel nám cvik Aport s určením smeru - podpísal sa pod to hlavne fakt, že na OB2 sme sa pripravovali bez pomocníka a Džindžerka mierne zazmetkovala.

Mala som pocit, že si víťazstvo užívala. Maznala sa ako mačka. Teší sa na ďalšie tréningy, ktorých však pre nedostatok času nie je toľko, koľko by sme potrebovali. No veď čas ukáže ... :)

Zostáva dodať, že príjemné a pekné prostredie Ranču Nový dvor, kde sa pretek konal, blahodárne pôsobí na všetkych účastníkov. Výborná organizácia a dodržaný časový harmonogram tiež prispeli k dobrej nálade. Vďaka patrí rozhodcom Inge Tkáčovej, Pavelovi Tamášimu a celému organizačnému tímu. Ako stewardka debutovala naša Karinka Ďurčanská, a keďže som ju osobne zažila, môžem ju len úprimne pochváliť za výbornú prácu. 

Dana Tóthová

 

MDJmM2MxM