Paňovský dogtreking - 10, 25, 50, 80 km

Výsledky, foto, reportáž tu.

 

Chystaný dogtreking - 10, 20, 40, 80 km

Pozrite si info a foto krajiny.

 

Relaxačný paňovský dogtreking

Perfektná partia trekerov. Krásne prostredie. Balzamček na dušu. Info a výsledky tu.

 

Strelený“ paňovský dogtreking

29.6.2010

29.júna o 7.30 sa mobil zbláznil. V priebehu štvrť hodiny volalo 15 ľudí a všetci niečo v tom zmysle: „Ahoj Dani, bude dogkrek? Je hrozná búrka.“ Tú búrku nad Košicami som videla i ja z Paňoviec. U nás pršalo, ale nie tak hrozne, ako v Košiciach. Blesky, tresky a na jazere vraj prietrž mračien. Pokračovanie tu.
1.5.2023

DôLEŽITÝ OZNAM

Vážení klienti.

Je mi smutno, keď toto píšem. Od 17.5.2023 prevádzku hotela pre psov Podlesok z dôvodu predaja nehnuteľnosti definitívne zatváram. Hotel pre psov Podlesok už nebude poskytovať ubytovacie služby.

S úctou a vďakou za všetko pekné Dana Tóthová

---------------

1.10.2021

Vážení klienti.

Veľmi si vážim a ctím možnosť poskytovať Vám služby plných 14 rokov. Mnohé psíky mi prirástli k srdcu ako moje vlastné. Ďakujem za príležitosť spoznať kopec skvelých ľudí. Preto je mi veľmi ľúto, že vám musím oznámiť, že zo zdravotných dôvodov bude hotel pre psov Podlesok od 1.11.2021 fungovať kapacitne už len vo veľmi obmedzenom režime. Prípadné rezervácie bude možné realizovať len po telefonickéj dohode na čisle 0948119512.

Držte sa a dávajte na seba pozor. Pohladkajte za mňa Vaše psíky. Ďakujem.

Prajem Vám pekný deň.

Dana Tóthová

(Pôvodný text:

Vítam Vás na stránke HOTELA PRE PSOV "PODLESOK".

Práca so psami prerástla z môjho celoživotného koníčka do profesie. Som šťastná, že môžem žiť i pracovať so psami a odovzdávať skúsenosti ľuďom, ktorým na ich zvieratách záleží. Fascinujú ma schopnosti a šikovnosť týchto štvornohých priateľov. Je zaujímavé učiť ich a vychovávať tak, aby v ich prejave bola radosť a chuť pracovať.

V našom hoteli poskytujeme Vašim miláčikom kvalitné, príjemné ubytovanie v interiéri s veľkými trávnatými výbežiskami, kde sa do sýtosti vyhrajú. Výborná starostlivosť, profesionálny, láskavý prístup viacnásobnej majsterky SR vo výkone psov, dobré ceny (už od 8,90 eur/deň), ktoré potešia nielen va čase vašich dovoleniek. Mnohé psíky k nám prichádzajú len tak - aby zrelaxovali a užili si hry i spoločnosť iných štvornohých kamarátov.

Rezerváciu do hotela môžete realizovať prostredníctvom rezervačného formulára, prípadne na 0948 119512. Základné informácie si môžete prečitať tu.

Prajem Vám pekný deň.

Mgr. Dana Tóthová)

 

NWMxZDA5