Paňovský dogtreking - 10, 25, 50, 80 km

Výsledky, foto, reportáž tu.

 

Chystaný dogtreking - 10, 20, 40, 80 km

Pozrite si info a foto krajiny.

 

Relaxačný paňovský dogtreking

Perfektná partia trekerov. Krásne prostredie. Balzamček na dušu. Info a výsledky tu.

 

Strelený“ paňovský dogtreking

29.6.2010

29.júna o 7.30 sa mobil zbláznil. V priebehu štvrť hodiny volalo 15 ľudí a všetci niečo v tom zmysle: „Ahoj Dani, bude dogkrek? Je hrozná búrka.“ Tú búrku nad Košicami som videla i ja z Paňoviec. U nás pršalo, ale nie tak hrozne, ako v Košiciach. Blesky, tresky a na jazere vraj prietrž mračien. Pokračovanie tu.
Vítam Vás na stránke HOTELA PRE PSOV "PODLESOK".

Práca so psami prerástla z môjho celoživotného koníčka do profesie. Som šťastná, že môžem žiť i pracovať so psami a odovzdávať skúsenosti ľuďom, ktorým na ich zvieratách záleží. Fascinujú ma schopnosti a šikovnosť týchto štvornohých priateľov. Je zaujímavé učiť ich a vychovávať tak, aby v ich prejave bola radosť a chuť pracovať.

V našom hoteli poskytujeme Vašim miláčikom kvalitné, príjemné ubytovanie v interiéri s veľkými trávnatými výbežiskami, kde sa do sýtosti vyhrajú. Výborná starostlivosť, profesionálny, láskavý prístup viacnásobnej majsterky SR vo výkone psov, dobré ceny (už od 8,90 eur/deň), ktoré potešia nielen va čase vašich dovoleniek. Mnohé psíky k nám prichádzajú len tak - aby zrelaxovali a užili si hry i spoločnosť iných štvornohých kamarátov.

Rezerváciu do hotela môžete realizovať prostredníctvom rezervačného formulára, prípadne na 0948 119512. Základné informácie si môžete prečitať tu.

Prajem Vám pekný deň.

Mgr. Dana Tóthová

 

ZjVlZD