Paňovský dogtreking - 10, 25, 50, 80 km

11. jún 2011. Výsledky, foto, reportáž tu.\"\"

 

Chystaný dogtreking - 10, 20, 40, 80 km

Jún 2011. Pozrite si info a foto krajiny.\"\"

 

Relaxačný paňovský dogtreking

2.10.2010 - Perfektná partia trekerov. Krásne prostredie. Balzamček na dušu. Info a výsledky tu.\"\"

 

Strelený“ paňovský dogtreking

29.6.2010

29.júna o 7.30 sa mobil zbláznil. V priebehu štvrť hodiny volalo 15 ľudí a všetci niečo v tom\"\" zmysle: „Ahoj Dani, bude dogkrek? Je hrozná búrka.“ Tú búrku nad Košicami som videla i ja z Paňoviec. U nás pršalo, ale nie tak hrozne, ako v Košiciach. Blesky, tresky a na jazere vraj prietrž mračien. Pokračovanie tu.
Vážení klienti hotela pre psov Podlesok.

V súčasnosti všetci prežívame veľmi ťažké obdobie. Veľa ľudí musí zostať v karanténe, mnohí sa snažia minimalizovať akékoľvek kontakty. Vzniká problém s realizovaním venčenia a vychádzkami so psíkom. Situácia pre mnohých nie je jednoduchá. Preto počas trvania pandémie bude automaticky uplatnená zľava 20% na pobyt všetkých psíkov. Ponúkame tiež možnosť prevozu psíka od bytu majiteľa na hotel a späť na základe dohodnutých podmienok. Zároveň Vás prosíme, aby ste v prípade privezenia psíka dodržiavali bezpečnostné opatrenia a používali správne nasadené rúško. Ďakujeme. Zvládneme to. 

Vítam Vás na stránke HOTELA PRE PSOV "PODLESOK".

Práca so psami prerástla z môjho celoživotného koníčka do profesie. Som šťastná, že môžem žiť i pracovať so psami a odovzdávať skúsenosti ľuďom, ktorým na ich zvieratách záleží. Fascinujú ma schopnosti a šikovnosť týchto štvornohých priateľov. Je zaujímavé učiť ich a vychovávať tak, aby v ich prejave bola radosť a chuť pracovať.

V našom hoteli poskytujeme Vašim miláčikom kvalitné, príjemné ubytovanie v interiéri s veľkými trávnatými výbežiskami, kde sa do sýtosti vyhrajú. Výborná starostlivosť, profesionálny, láskavý prístup viacnásobnej majsterky SR vo výkone psov, dobré ceny (už od 6,70 eur/deň), ktoré potešia nielen va čase vašich dovoleniek. Mnohé psíky k nám prichádzajú len tak - aby zrelaxovali a užili si hry i spoločnosť iných štvornohých kamarátov.

Rezerváciu do hotela môžete realizovať prostredníctvom rezervačného formulára, prípadne na 0948 119512. Základné informácie si môžete prečitať tu.

Prajem Vám pekný deň.

Mgr. Dana Tóthová

 

OGRkZ