Paňovský dogtreking - 10, 25, 50, 80 km

11. jún 2011. Výsledky, foto, reportáž tu.\"\"

 

Chystaný dogtreking - 10, 20, 40, 80 km

Jún 2011. Pozrite si info a foto krajiny.\"\"

 

Relaxačný paňovský dogtreking

2.10.2010 - Perfektná partia trekerov. Krásne prostredie. Balzamček na dušu. Info a výsledky tu.\"\"

 

Strelený“ paňovský dogtreking

29.6.2010

29.júna o 7.30 sa mobil zbláznil. V priebehu štvrť hodiny volalo 15 ľudí a všetci niečo v tom\"\" zmysle: „Ahoj Dani, bude dogkrek? Je hrozná búrka.“ Tú búrku nad Košicami som videla i ja z Paňoviec. U nás pršalo, ale nie tak hrozne, ako v Košiciach. Blesky, tresky a na jazere vraj prietrž mračien. Pokračovanie tu.
!!!! Dôležité upozornenie !!!!!

Pokiaľ si plánujete dovolenky, informujte sa čo najskôr o našich voľných kapacitách a venujte, prosím, pozornosť tomuto oznamu:

HOTEL PRE PSÍKOV BUDE V TERMÍNE OD 13. AUGUSTA DO 6. SEPTEMBRA 2018 ZATVORENÝ. Posledné psíky budú odovzdávané najneskôr 12.8.2018. Prijímanie sa opäť začne 7.9.2018. Mimo tohoto termínu sú u nás Vaši dunčíkovia srdečne vítaní v rámci našich voľných kapacít. Prajeme Vám nádherne prežité leto :).

Dobrý deň.

Vítam Vás na stránke HOTELA PRE PSOV "PODLESOK" a VÝCVIKOVEJ ŠKOLY "PODLESOK".

Práca so psami prerástla z môjho celoživotného koníčka do profesie. Som šťastná, že môžem žiť i pracovať so psami a odovzdávať skúsenosti ľuďom, ktorým na ich zvieratách záleží. Fascinujú ma schopnosti a šikovnosť týchto štvornohých priateľov. Je zaujímavé učiť ich a vychovávať tak, aby v ich prejave bola radosť a chuť pracovať.

V našom hoteli poskytneme vašim miláčikom kvalitné, príjemné ubytovanie v interiéri s veľkými trávnatými výbežiskami, kde sa dosýtosti vyhrajú. Výborná starostlivosť, profesionálny, láskavý prístup viacnásobnej majsterky SR vo výkone psov, dobré ceny (už od 7,90 eur/deň) potešia nie len v čase vašich dovoleniek. Mnohé psíky k nám prichádzajú len tak - aby zrelaxovali a užili si hry i spoločnosť iných štvonohých kamarátov.

REZERVÁCIE DO HOTELA môžete realizovať cez 0948 119512, dt.podlesok@gmail.com alebo rezervačný formulár (základné info tu). Pokiaľ máte záujem o VÝCVIK PSA alebo potrebujete poradiť v oblasti výchovných problémov, kontaktujte ma prosím na 0948 119512.

Súčasťou stránky je aj postupne sa dopĺňajúca poradňa formou tréningových videí zameraných na eliminovanie výchovných problémov, fotogaléria a rôznorodé témy. Prajem príjemné čítanie.

Dana Tóthová

 

MTdkMj