Paňovský dogtreking - 10, 25, 50, 80 km

Výsledky, foto, reportáž tu.

 

Chystaný dogtreking - 10, 20, 40, 80 km

Pozrite si info a foto krajiny.

 

Relaxačný paňovský dogtreking

Perfektná partia trekerov. Krásne prostredie. Balzamček na dušu. Info a výsledky tu.

 

Strelený“ paňovský dogtreking

29.6.2010

29.júna o 7.30 sa mobil zbláznil. V priebehu štvrť hodiny volalo 15 ľudí a všetci niečo v tom zmysle: „Ahoj Dani, bude dogkrek? Je hrozná búrka.“ Tú búrku nad Košicami som videla i ja z Paňoviec. U nás pršalo, ale nie tak hrozne, ako v Košiciach. Blesky, tresky a na jazere vraj prietrž mračien. Pokračovanie tu.


REFERENCIE
Referencie - Hotel pre psov Podlesok (Košice - okolie, Košický kraj)

Referencie, recenzie - Hotel pre psov Podlesok, Košický kraj, Košice - okolie

Google recenzie:

MVDr. Zoltán Tatarko - významná osobnosť slovenskej kynológie, viacnásobný Majster SR vo výkone psov, uznávaný rozhodca pre výkon psov, dlhoročný chovateľ,...

Druhé desaťročie sledujem pomerne široký kynologický záber pani Tóthovej. Keď pred niekoľkými rokmi prišlo jej rozhodnutie postaviť hotel pre psy so záujmom som čakal, ako sa tohto úkolu zhostí. Z občasných návštev som videl, ako stavba rastie až do konečnej podoby. Myslím, že dnes svojim zákazníkom ponúka o niečo viac, ako len kvalitný wellfare. Technické riešenia, hygiena prostredia spolu s odbornou starostlivosťou ako bonusom, robí z tohto zariadenia určite to najlepšie, čo v tomto smere momentálne na SK máme. Nielen pre majiteľov z Košíc a okolia môžem len odporúčať!

(zdroj: https://www.google.sk/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=hotel%20pre%20psov%20podlesok&lrd=lrd)

Katarína Dubayová:

S hotelom pre psov a výcvikovou školou Podlesok mám osobne výborné skúsenosti. Po absolvovaní prvého kurzu so psíkom pod vedením pani Danky Tóthovej, som ho potom bez obáv nechala v hoteli počas dovolenky. A bola som vždy veľmi spokojná. Pekné prostredie, profesionálny prístup a navyše sa psík z každého pobytu v hoteli vrátil zdravý, múdrejší aj poslušnejší. Pani Danka Tóthová je nielen vysoko profesionálny kynológ, ale aj znalec psej, ba aj ľudskej duše.

( zdroj:https://www.google.sk/?gws_rd=ssl#q=hotel+pre+psov+podlesok&lrd=lrd )

Lenka Holubecká

Tento hotel dôverne poznáme,nosíme tam nášho psíka už od prvého výcviku asi päť rokov.Od prvej chvíle sme absolútne spokojní, psík sa tam cíti ako doma (možno ešte lepšie ), pretože si tam nájde priateľov, s ktorými sa môže celé dni hrať.Je tam krásne prostredie,čistota a profesionálny prístup. Ked sa vráti domov, je vždy taký poslušný a spokojný. P. Danka Tóthová je skvelá odborníčka ,ktorá svoju prácu miluje a vždy rada poradí a pomôže vyriešiť akékoľvek problémy so psíkom. S jej službami sme nad mieru spokojní a tešíme sa na každé stretnutie.

(zdroj: https://www.google.sk/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=hotel%20pre%20psov%20podlesok&lrd=lrd)

Patrícia Koreňová

S hotelom pre psov Podlesok mam len pozitivne skusenosti. Danka Tothova je odbornicka a profesionalka v tom co robi. Plne jej ja aj moj havko doverujeme. Je flexibilna, vzdy sa vie prisposobit a najde riesenie, aj ked volam stale tesne pred tym ako ju potrebujem :-)

(zdroj: https://www.google.sk/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=hotel%20pre%20psov%20podlesok&lrd=lrd)

Monika Lenártová

Do hotela pre psov Podlesok nosíme nášho psíka už viac rokov a som maximálne spokojná. Stále sa tam teší, my sme kľudní, pretože vieme, že je o neho postarané, je v peknom a čistom prostredí, má tam kamarátov :) a hlavne profesionálny aj priateľský pristup pani Tótohovej k zvieratkám je zárukou, že Váš domáci miláčik je v dobrých rukách.

(zdroj: https://www.google.sk/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=hotel%20pre%20psov%20podlesok&lrd=lrd)

Ľudmila Ľudka:

Jedine miesto, kde by som nechala svojho psika uplne spokojne aj pocas dlhsiej dovolenky, bez toho aby som sa bala, ci je v poriadku a ci je o neho adekvatne postarane. . Uzasny pristup ku psikom, vyborny pristup k vycviku psikov. Mozem len odporucat.

(zdroj: https://www.google.sk/?gws_rd=ssl#q=hotel+pre+psov+podlesok&lrd=lrd )

Ďalšie referencie...

http://www.hotelprepsov-podlesok.sk/hotelprepsov-kosice/1-O-NAS

OTQ2MGVhOD